Valitse sivu

Olen Salla Lukka, FinFami Satakunta ry:n uusi järjestöassistentti vuodeksi 2020. Järjestöassistenttina tehtäviini kuuluvat toimistotyöt, arvioinnin kerääminen ja raportointi sekä yhdistyksen toiminnan esitteleminen ja toteuttaminen Porissa.

Lisäksi olen teitä omaisia varten FinFami Satakunta ry:n toimistolla aina maanantaisin, pois lukien pyhäpäivät ja kesäkuukaudet klo 10-14 ja 15-18. Voit tulla luokseni pyytämään keinoja ja neuvoja mieltä askarruttaviin kysymyksiin, matalalla kynnyksellä. Pohditaan yhdessä, minkälaista apua tarvitset ja etsitään Sinulle keinot, joiden avulla omaisena voit paremmin.

Vaikka kuljenkin lapsen askelin kokeneimpien kollegojen perässä, olen valmis auttamaan omaisia ja läheisiä.
Toivottavasti näemme omaisneuvonnassa tai yhdistyksen eri tapahtumissa!

Erittäin aurinkoista ja mukavaa kevättä!

Salla
.

Lisätiedot ja yhteydenotot

Salla Lukka
Salla Lukka

Järjestöassistentti

p. 050 540 7733
[email protected]

Pin It on Pinterest